Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach

Służbowe e-maile nauczycieli SP w Ogorzelinach

Służbowe e-maile nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach

Lp. 

Nazwisko i imię nauczyciela 

Przedmiot

E-mail

1.

Artur Jaster 

dyrektor szkoły, wychowanie fizyczne

admin@spogorzeliny.szkolna.net

2.

Bartos Arleta

religia, wychowanie do życia
w rodzinie

arleta@spogorzeliny.szkolna.net

3.

Cieniuch Daria

wychowanie przedszkolne,
edukacja dla bezpieczeństwa

daria@spogorzeliny.szkolna.net

4.

Gałązka Dorota 

edukacja wczesnoszkolna, logopeda

dorota@spogorzeliny.szkolna.net

5.

Garwol Karolina

wychowanie przedszkolne, plastyka, logopeda

karolina@spogorzeliny.szkolna.net

6.

Kosiedowska Gabriela

fizyka, biologia

gabriela@spogorzeliny.szkolna.net

7.

Kosobucka Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

elzbieta@spogorzeliny.szkolna.net

8.

Landowska Izabela

j. niemiecki

izabela@spogorzeliny.szkolna.net

9.

Mendyk-Wysocka Karolina

j. angielski

karolinamw@spogorzeliny.szkolna.net

10.

Mrozek Gliszczyńska Monika

j. polski, j. angielski

monika@spogorzeliny.szkolna.net

11.

Ostrowski Karol 

muzyka, chemia

karol@spogorzeliny.szkolna.net

12.

Pasińska Krystyna

pedagog 

krystyna@spogorzeliny.szkolna.net

13.

Pelowska Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

grazyna@spogorzeliny.szkolna.net

14.

Pilacka Danuta

wychowanie fizyczne,
wychowanie do życia w rodzinie

danuta@spogorzeliny.szkolna.net

15.

Wioletta Skórska

j. polski

wioletta@spogorzeliny.szkolna.net

16.

Ewa Stoltmann

geografia, historia,
wiedza o społeczeństwie

ewa@spogorzeliny.szkolna.net

17.

Jacek Szramka

przyroda, biblioteka, wychowanie przedszkolne

jacek@spogorzeliny.szkolna.net

18.

Śledź Renata

technika, matematyka, informatyka

renata@spogorzeliny.szkolna.net

19.

Zakrzewska Joanna

technika, matematyka, informatyka

joanna@spogorzeliny.szkolna.net

20.

Włódzik Joanna

doradztwo zawodowe

joannaw@spogorzeliny.szkolna.net

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Zegar

Imieniny