Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach

Osiągnięcia: konkursy, turnieje

Rok szkolny 2019/2020

10.12.2019 r. - II Gminny Konkurs Matematyczno - Informatyczny "M@T-BIT"   
II miejsce - Julia Chróstowska, Kinga Januszewska, Anna Kiedrowicz - kl. VIII

10.12.2019 r. - XVIII Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej dla klas II i III    
II miejsce - Mateusz Gawkowski, Bartosz Węgrzyński - kl. II

5.12.2019 r. - Półfinały międzynarodowego konkursu programistycznego Pix Programming Challenge 2019     
udział - Jagoda Pruska kl. VI, Angelika Garbacik, Julia Kaczmarek, Amelia Rekowska, Kinga Trzeciak, Nicole Zgrzebniak, Kamil Gałązka, Szymon Wojtala - kl. VII

4.12.2019 r. - VI Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Chojnice     
IV miejsce - Kinga Januszewska, Paulina Kowalik, Anna Kiedrowicz - kl. VII

4.12.2019 r. - Igrzyska Dzieci w DWA OGNIE      
II miejsce - Miłosz Wilczek, Tymoteusz Wojtala, Aleksander Szczepański, Mateusz Kostkowski, Patryk Pałubicki, Antoni Guenther, Michał Niklarz, Bartosz Drążkowski, Wojciech Behrendt

29.11.2019 r. - Szkolny konkurs pieknej wymowy "Łamańce logopedyczne"       
II miejsce - Kornelia Bukowska kl. I

29.11.2019 r. - III Gminny Konkurs 'Nursery Rhymes Contest'        
III miejsce - Samantha Zgrzebniak kl. IV
udział - Dagmara Kisielowska kl. IV, Julia Kiedrowicz kl. V

19.11.2019 r. - Szkolny konkurs plastyczny dla kl. 0 - III "Jesienny las"         
I miejsce - Szymon Lella kl. I
II miejsce - Nikodem Dzierzyk kl. I
III miejsce - Julia Szczubiał kl. II

wyróżnienia -  Aleksandra Nowak, Kornelia Hałasowska - kl. 0 A, Antonina Krzoska, Mateusz Wirkus kl. 0 B, Ksawery Wiśniewski kl III 

12.11.2019 r. - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej          
II miejsce - Anna Kiedrowicz, Paulina Kowalik - kl. VIII
II miejsce - Wiktor Jilke, Łukasz Kartasiński - kl. VI

12.11.2019 r. - Szkolny konkurs na gazetkę szkolną z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę        
I miejsce - kl. VI

12.11.2019 r. - Szkolny konkurs "Ojcowie niepodległości" z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę        
I miejsce - Kinga Januszewska, Paulina Kowalik - kl. VIII
II miejsce - Julia Chróstowska kl. VIII
III miejsce - Joanna Mich kl. VI, Nicole Zgrzebniak, Julia Kaczmarek - kl. VII

31.10.2019 r. - Szkolny konkurs "Artystyczny Halloween"         
I miejsce - Zuzanna Szczepańska, Wojciech Wirkus - kl. I
II miejsce - Karolina Mich kl. I, Aleksander Szczepański kl. V
III miejsce - Dagmara Kisielowska kl. IV

31.10.2019 r. - Szkolny konkurs "Projekt Halloween"         
nagroda za prezentację multimedialną - Paulina Manczikowska, Amelia Rekowska, Kinga Trzeciak - kl. VII
nagroda za album - Kinga Januszewska, Paulina Kowalik - kl. VIII

najciekawsza gazetka ścienna - kl. II i kl. VII
najciekawiej przebrana osoba - Anna Kiedrowicz kl. VIII

23.10.2019 r. - Powiatowy Konkurs Recytatorski EKO-ART  
kategoria kl. I - III:
III miejsce - Wojciech Wirkus kl. I
wyróżnienie Mateusz Gawkowski kl. II, Emilia Narloch kl. III
kategoria kl. IV - VI:
wyróżnienie - Joanna Czapiewska i Dagmara Kisielowska kl. IV, Michalina Szczepańska kl. V, 

22.10.2019 r. - Gminny Turniej Tenis Stołowego
I miejsce: Anna Kiedrowicz i Paulina Kowalik z kl. VIII /kat. rocznik 2007-2008 dziewczęta/,
II miejsce: Julia Kiedrowicz z kl. V, Oliwia Kapłanowska z kl. VI i Amelia Rekowska z kl. VII /kat. rocznik 2005-2006 dziewczęta/,
II miejsce: Łukasz Kartasiński i Wiktor Jilke z kl. VI /kat. rocznik 2005-2006 chłopcy/,
III miejsce: Kamil Gałązka i Jakub Niklarz z kl. VII /kat. rocznik 2007-2008 chłopcy/.

17.10.2019 r. - Powiatowy Konkurs Plastyczny Barwy Jesieni – „Barwy ziemi chojnickiej w 100 lecie powrotu Chojnic do Ojczyzny” 
kategoria kl. IV - VI:
I miejsce - Stanisław Czaplewski kl. IV
wyróżnienie: Monika Sigmanska kl. VI

14.10.2019 r. - Ogólnopolski Konkurs "Woda źródłem życia"
I miejsce: Garbacik Angelina, Rekowska Amelia, Trzeciak Kinga - kl. VII

30.09.2019 r. - Szkolny Konkurs Wiedzy o Kawalerach Maltańskich
kategoria kl. IV - VI:
I miejsce - Julia Kiedrowicz kl. V
II miejsce - Joanna Czapiewska kl. V
wyróżnienie: Monika Sigmanska kl. VI

kategoria kl. VII - VIII:
I miejsce - Anna Kiedrowicz kl. VIII
II miejsce - Kamil Gałązka kl. VII
III miejsce: Szymon Wojtala kl. VII
IV miejsce: Nikola Szulc kl. VII, Julia Chróstowska kl. VIII, Kinga Januszewska  kl. VIII

udział: Kinga Trzeciak, Amelia Bloch, Wiktoria Ciepluch, Filip Gemba, Paulina Manczikowska - kl. VII, Wiktoria Zagrabińska, Paulina Kowalik, Amelia Drewek, ​Krystian Szczepański - kl. VIII

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Zegar

Imieniny