Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach

ubezpieczenia - rok szkolny 2019/2020

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne 2019/2020

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 Nasza Szkoła postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolnego.

Nie pozostajemy jednak obojętni na kwestie bezpieczeństwa naszych uczniów. By ułatwić Państwu dostęp do różnorodnej oferty uwzględniającej potrzeby każdego ucznia (również uprawiającego sporty walki, uczęszczających do klubów sportowych) powstała ogólnopolska platforma dedykowana Rodzicom www.bezpieczny.pl/20213, gdzie każdy Rodzic samodzielnie dokonuje wyboru wariantu ubezpieczenia , działającego pełną dobę w życiu szkolnym, poza szkolnym jak również podczas uczestnictwa w zawodach sportowych.

Szkoła nie narzuca w żaden sposób Towarzystwa Ubezpieczeniowego ani rodzaju oferty niemniej rozwiązania oferowane przez Spółkę Bezpieczny.pl funkcjonują w 30 Szkołach Powiatu Chojnickiego i są to sprawdzone rozwiązania cieszące się dobrą opinią wśród Rodziców.

Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny KOD Rabatowy: 20213

oraz link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką https://bezpieczny.pl/20213

Dodatkową dla Państwa korzyścią i motywacją do zawarcia ubezpieczenia w formie indywidualnej, są zniżki dodatkowe na ubezpieczenie OC/AC pojazdu przy zakupie na Platformie bezpieczny.pl sięgające do kilkuset złotych (poniżej przykład):

• 10% zniżki przy użyciu kodu Pośrednika – 20213;
  • 3% zniżki za zakup dowolnego (np. szkolnego) ubezpieczenia za pomocą strony www.bezpieczny.pl w ciągu ostatniego roku;
  • 50 PLN zniżki za zakup w ciągu ostatniego roku ubezpieczenia szkolnego dla dziecka, które nie ukończyło 17 rż.

Przykład: dla taryfy OC/AC w wysokości 1 000 PLN, dodatkowa zniżka wyniesie 180 PLN.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl, gdzie tegorocznym dostawcą produktów jest Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. prosimy o kontakt z dedykowanym Opiekunem powiatu chojnickiego:
Barbarą Polańską-Matuszektel. 690 950 555bmatuszek@bezpieczny.pl

ZAŁĄCZNIKI:

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.