Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach

ubezpieczenia - rok szkolny 2018/2019

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019  Rada Rodziców wybrała ofertę Ubezpieczenia Uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków  AXA Ubezpieczenia TUIR S.A. poprzez Portal dedykowany rodzicom Bezpieczny.pl.

Z rekomendacją w kierunku samodzielnego zawarcia on-line przez Rodzica. Wynika to z faktu wejścia w życie  25 maja  r.  rozporządzenia UE o ochronie danych 2016/679 (tzw. RODO). Nie zostaje to bez wpływu na sposób organizacji ubezpieczeń szkolnych. 

 Rozwiązania technologiczne i systemowe przygotowane przez Portal Bezpieczny.pl zarówno przy zawarciu ubezpieczenia i przy jej obsłudze dają gwarancję rzetelnego respektowania prawodawstwa i odciążają Wszystkich Nas Rodziców oraz Placówkę od wielu czynności i nowych obowiązków  związanych z organizacją  grupowego ubezpieczenia w Szkole.

Tytułem zachęty do samodzielnego zawarcia poprzez portal Bezpieczny.pl  Ubezpieczyciel udziela Rodzicom dodatkowego rabatu przy zakupie on-line  przy użyciu  kodu :  

                               20213  - KOD rabatowy Opiekuna Szkoły (10% zniżki)

Na portalu Bezpieczny.pl dostępnych jest 6 wariantów ubezpieczenia o różnej wysokości składek (od 28,80 zł do 124,20 zł – już po rabacie) i sumach ubezpieczenia, który każdy Rodzic może dobrać indywidualnie. W celu dokonania zakupu ubezpieczenia ze zniżką skorzystaj z poniższego linku:

https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/20213

lub dziecko do lat 7 (oddziały Przedszkolne):

https://bezpieczny.pl/przedszkole/20213

Na jednej polisie można ubezpieczyć kilkoro dzieci – bez względu na to do jakiej szkoły chodzą. Użycie kodu zapewnia opiekę serwisową dedykowanego Opiekuna Szkoły w sytuacji pytań czy pomocy w składaniu roszczenia. Rodzic ma też możliwość dokupienia do bazowego ubezpieczenia  opcji w zakresie operacji medycznych (658 operacji)  oraz nie spotykany na rynku: Assistance na wypadek ukąszenia przez kleszcza – zorganizowanie i pokrycie kosztu wizyty lekarskiej w celu usunięcia kleszcza,  diagnostyka - badanie kleszcza pod kątem boreliozy , pokrycie kosztu antybiotykoterapii.

Ważne! W przypadku wyboru polisy indywidualnej start ochrony następuje od dnia następnego po opłaceniu składki na pełen rok. Proszę pamiętać, że aktualna polisa chroni dzieci do 31 sierpnia, stąd chcąc zachować ciągłość ubezpieczenia należy zawrzeć i opłacić polisę przed 1 września 2018.

- Warunki ubezpieczenia: https://bezpieczny.pl/dokument/warunki-ubezpieczenia

- Tabela uszczerbków: https://bezpieczny.pl/dokument/tabela-uszczerbku-lub-uszkodzenia-ciala

Opiekun Szkoły z ramienia Bezpieczny.pl: kontakt: 690  950 555, bmatuszek@bezpieczny.pl

ZAŁĄCZNIKI:

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Zegar

Imieniny